Dobry notes od pracodawcy dla pracowników

Firma powinna rozdawać gadżety reklamowe nie tylko potencjalnym konsumentom, ale także swoim pracownikom. Takie drobne prezenty naprawdę poprawiają relacje pracodawcy z pracownikiem. Oczywiście muszą one być dobrze skonstruowane, aby naprawdę się przydały. Notowanie niektórych rzeczy wpływa na efektywność pracy. Zwłaszcza, jeśli skreślamy to, co mieliśmy już zrobić.

Jaki musi być notes dla pracowników firmy?

notesy dla firmDobry notes przede wszystkim musi być funkcjonalny. Liczy się to, jak jest skonstruowany. Można powiedzieć, że bardziej niż to, jak wygląda. Notesy dla firm powinny mieć funkcje kalendarza osobistego. Na każdej stronie musi znaleźć się konkretny dzień. Dobrze będzie, jeśli strona zostanie podzielona na dwie części. Na pierwszej znajdą się zadania na ten konkretny dzień, a na drugiej połówce wszelkie uwagi oraz dyspozycje. Skreślanie wykonanych zadań bardo zmotywuje do pracy. W notesie może znaleźć się też czysta przestrzeń do zapisywania dodatkowych uwag dotyczących pracy. Być może zastanawiasz się jednak jak notes ma wyglądać. Tutaj nie poszukiwałbym szczególnych innowacji. Najlepsza jest skórzana oprawka, ponieważ będzie bardzo wytrzymała. Kolor dowolny, ja osobiście preferuje czarny. Możesz zrobić kilka wersji kolorystycznych. Przydatny jest sznureczek lub wstążka w środku, którą można używać jako zakładki. Ułatwia odnajdywanie informacji.

Zainwestuj w ten notesy. Tak naprawdę nie jest to żaden wydatek dla firmy. Raz do roku można sobie pozwolić na takie coś. Być może dzięki temu ułatwisz komuś pracę. Gadżety od firmy również są motywujące. Jest to oznaka dla pracownika, że pracodawca cały czas o nim pamięta. Myślę, że poprawisz swoje relacje z pracownikami przedsiębiorstwa lub je utrzymasz, jeżeli masz już wystarczająco dobre.