Kiedy warto planować transport gości na wesele?

Zawsze, gdy planujemy ślub oraz wesele to już na etapie planowania powinniśmy pomyśleć o transporcie dla gości weselnych. W ten sposób będziemy spokojni o to, że nikt zaproszonych przez nas gości nie będzie miał problemów z dotarciem na uroczystość weselną. Zawsze przy transporcie osób powinniśmy mieć na początek ustalony plan, kogo trzeba będzie przetransportować, a kto dojedzie własnym prywatnym samochodem.

Jaki transport dla gości na wesele wybrać?

transport dla gości weselnych bielskoKiedy mamy już sporządzono listę gości, którzy będą uczestniczyć na naszym weselu to najwyższy czas, aby wynająć odpowiedni pojazd. Możemy zdecydować się zarówno na autokar, ale także na busa czy nawet taksówki osobowe. Wszystkie osoby, które będą korzystać z transportu weselnego, powinny być o tym odpowiednio poinformowane, aby wiedziały, w jakiej godzinie oraz w którym miejscu będzie przyjeżdżał transport. Dobrze jest również wydelegować jedną osobę, która będzie odpowiedzialna za poprowadzenie gości do autokaru. Dla osób, które nie będą nocował w hotelu, gdzie organizowane jest wesele, również powinniśmy zapewnić bezpieczny powrót do domu. Warto wtedy ustalić z kierowcą autokaru, aby przez pewien okres czasu rozwoził wszystkich do ich mieszkań. Potrzebna będzie wtedy odpowiednia lista adresów, którą przekażemy kierowcy, aby wybrał jak najbardziej optymalne trasy. Umowa jest również bardzo ważna, gdy organizujemy transport dla gości weselnych Bielsko-biała to miasto, na którego terenie znajdziemy komfortowe autobusy, ale także busy na mniejsze uroczystości. Zawsze decydując się na wybór odpowiedniej firmy organizującej transport dla gości weselnych, powinniśmy wybrać tę, która ma dobrą renomę na rynku oraz duże doświadczenie. W takiej firmie z pewnością znajdziemy również kierowców, którzy dobrze znają okoliczne tereny i doskonale będą wiedzieć jak prawidłowo i bezpiecznie przewieźć gości.

Jeśli planujemy na naszej uroczystości ponad 50 osób, które będą potrzebować transportu, to najlepiej jest wynająć autokar albo autobus. Niektóre firmy oferują również wynajem tramwajów, co jest oryginalnym pomysłem, ale wtedy musimy mieć pewność, że lokal znajduje się tuż przy linii tramwajowej. Dla mniejszej grupy gości i będzie wystarczający bus na dziesięć czy dwadzieścia osób.