Kross Trans na wycieczkę

Jeśli szukamy dobrego roweru turystycznego, warto rozeznać się w jednośladach polskich producentów. Najlepiej ze szczególnym zwróceniem na markę Kross, która swoje rowery sprzedaje na kilku kontynentach. Ich zaletą jest doskonała relacji jakości i ceny.

Trekkingowy Trans „siódemka”

kross trans 7.0Wielu z klientów, którzy chcą nabyć rower trekkingowy, zadaje sobie pytanie jak powinien być wyposażony? Odpowiedź jest prosta, wystarczy spojrzeć na „siódemkę”, ponieważ jest ona w pełni wyposażona. Oznacza to, że mamy dwie lampy – tylna i przednią, komplet błotników i oczywiście bagażnik, na którym zawiesza się sakwy podróżne. Warto wspomnieć o ramie i kołach, które są podstawą konstrukcji Kross Trans 7.0. Jeśli chodzi o ramę, jest ona wykonana z ultralekkiego aluminium, dzięki czemu masa całkowita roweru jest mniejsza niż w niższych modelach serii Trans. Napęd pochodzi od japońskiego, najbardziej popularnego producenta, w przypadku tego Krossa mamy dwie – przednią i tylną. To bardzo przydatne podczas wjazdów na strome zbocza oraz przy konieczności wjechania na grząskie, podmokłe tereny. O nasze bezpieczeństwo zadbają też mocne hamulce tarczowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Koszt Trans „siódemki” to nieco ponad dwa tysiące złotych, co przy tak bogatym wyposażeniu i materiałach z jakich został zrobiony, wydaje się ceną objętą sporym opustem. Dlatego też tak wiele osób decyduje się na jednoślady Kross – ich produkcje to idealna proporcja jakości do ceny.

Dobry rower trekkingowy musi być bezpieczny i solidnie wyposażony, bowiem jest to pojazd, który z założenia ma nam służyć na długich i ciężkich trasach. W przypadku Trans 7.0 mamy pewność bezpieczeństwa – dba o nie pełne osprzętowanie naszego roweru, a wyposażenie fabryczne zadowoli nawet wymagającego klienta.