Luksusowy apartament w Sopocie

Jakiś czas temu poznałem dziewczynę, która zawróciła mi w głowie. Spotkałem ją przypadkiem przechadzają się wieczorem po okolicy. Niestety, ale jestem nałogowym palaczem, akurat nie miałem przy sobie zapalniczki, więc spytałem dziewczyn idących z naprzeciwka czy nie miałyby pożyczyć. Jedna z nich miała, lecz to ta druga wywarła na mnie ogromne wrażenie.

Romantyczny weekend w wynajętym apartamencie

apartamenty do wynajęcia sopotPolubiliśmy się od razu, dziewczyna okazała się być wspaniała, zżyliśmy się na tyle, że już po dwóch tygodniach zaplanowaliśmy wspólny wyjazd. Postanowiłem, że zabiorę ją nad morze, wybrałem Sopot gdyż nigdy wcześniej tam nie była. Uznałem, że muszę jej jakoś zaimponować, to też poszukałem dla nas najładniejszego i najbardziej ekskluzywnego apartamentu. Okazało się, że apartamenty do wynajęcia Sopot, to temat rzeka. Jest to na tyle prestiżowe miasto, że wybór był ogromny. Ja jednak chciałem znaleźć coś wyjątkowego. Gdy już porównałem wszystkie apartamenty wybrałem ten, który wydał mi się być najodpowiedniejszy. Pojechaliśmy z samego rana by dłużej móc się cieszyć pobytem nad morzem. Gdy już dotarliśmy do celu naszym oczom ukazał się piękny duży pokój, wyglądał jak salon w jakimś bardzo drogim mieszkaniu, znajdował się tam również drugi pokój będący sypialnią. Łazienka również wywarła na nas ogromne wrażenie, była w niej wielka wanna i podgrzewana podłoga. Urokliwy klimat, tworzył piękny widok z okna skierowany centralnie na morze.

Cała nasza wycieczka była wspaniała, spędziliśmy ze sobą trzy dni w bardzo luksusowych warunkach. Codziennie chodziliśmy na długie spacery brzegiem morza, podziwiając zachód słońca. Było to niezwykle romantyczne przeżycie, chyba nigdy wcześniej nie czułem się taki szczęśliwy. Uznaliśmy, że częściej będziemy robić takie weekendowe wypady by zwiedzić każdy zakątek Polski.