Wizyta w Barcelonie

Barcelona to jedno z najpiękniejszych europejskich miast. Warto wybrać się tam na co najmniej kilka dni, ponieważ miasto pełne jest przepięknych miejsc i mnóstwa atrakcji. Dobrym pomysłem jednak jest zorganizowanie wycieczki we własnym zakresie, ponieważ można wtedy poświęcić tyle czasu na zwiedzanie kolejnych miejsc, ile tylko chcemy. A w Barcelonie każdy znajdzie coś dla siebie.

Transport z lotniska i po Barcelonie

barcelona el prat transferAktualnie można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty lotów z Polski do Barcelony. Warto z nich skorzystać i wybrać się na samodzielnie organizowaną wycieczkę, co nie jest wcale trudne. Jeśli na przykład celem twojego lotu jest barcelona el prat transfer z lotniska jest możliwy do zorganizowania we własnym zakresie. Kiedy zaś dotrzesz już z lotniska do miasta, możesz poruszać się po nim za pomocą metra lub autobusów. Transport publiczny w Barcelonie jest zorganizowany w sposób łatwy i intuicyjny, dlatego poruszanie się nim nie sprawia większych kłopotów nawet osobom, które są tam po raz pierwszy. Koniecznie należy w Barcelonie odwiedzić park Gaudiego, oceanarium, nabrzeże z miejską plażą, a dla fanów sportu obowiązkowym punktem wycieczki będzie camp nou – jeden z najsławniejszych stadionów piłkarskich na świecie. Warto przejść się także po wąskich barcelońskich uliczkach, by poczuć hiszpański klimat, a także zaopatrzyć się w napoje i porcję świeżych owoców na zachwycającym miejskim targu.

Barcelona to miasto pełne uroku i zachwycające każdego, kto tylko odważy się je odwiedzić. Warto wybrać się tam, organizując samodzielnie przelot i pobyt, by nacieszyć się wizytą i chłonąć hiszpański klimat miasta. Katalonia bowiem to piękny region, a Barcelona jest jego wspaniałym reprezentantem. Jeśli lubisz odwiedzać miejsca, które mają niepowtarzalny klimat i duszę – nie wahaj się i wsiadaj w samolot do Barcelony!