Wybieramy dywan do mieszkania

Kupiłam niedawno swoje pierwsze  w życiu mieszkanie i właśnie jestem w trakcie urządzania go. Początkowo miałam wizję stworzenie nowoczesnej, jasnej przestrzeni bez dywanów i zasłon, jednak z czasem zmieniłam zdanie. Uznałam, że dom powinien być przede wszystkim przytulny i kojarzyć się z ciepłem i wypoczynkiem. Szukam więc teraz dekoracji, które nadadzą wnętrzom odpowiedni klimat. 

Niedrogi dywan idealny do salonu

tanie dywany

Od kilku lat planowałam zakup mieszkania i w końcu mi się to udało. Kupiłam własne cztery konty z rynku pierwotnego, wszystko więc zastałam w surowym stanie. Teraz jestem w trakcie urządzania wnętrz. Początkowo chciałam postawić na biel, szarości i prostotę w postaci rezygnacji z dywanu czy firan. Ostatecznie jednak zmieniłam zdanie. Po dłuższym zastanowieniu uznałam, że najlepiej by było stworzyć przytulną przestrzeń. W końcu taki ma być dom. Mamy się w nim czuć dobrze. Uznałam, że w nowej koncepcji aranżacji wnętrza dobrze sprawdzi się dywan w moim przestronnym salonie. Koleżanka poleciła mi sklep, który oferuje atrakcyjne a przy tym tanie dywany w różnych rozmiarach. Zależy mi na tym, żeby dywan był puszysty i jednokolorowy- bez żadnych zdobień. W poleconym mi sklepie właściciele mają też firme produkująca dywany. Stąd ich niewysoka cena. Dowiedziałam się też, że będę mogła sobie u nich zamówić taki dywan, jaki chce. Bardzo mnie to ucieszyło. Na razie szukam optymalnej kolorystyki i zastanawiam się nad wielkościa oraz grubością.

Kupiłam niedawno mieszkanie i nie spodziewałam się, że tak szybko zmienię wizję jego aranżacji. W końcu od wielu lat planowałam jak mają wyglądać moje wymarzone cztery kąty. Z prostego, surowego wnętrza przerzuciłam się na bardziej przytulne klimaty. Przekonałam się nawet do dywanu w salonie.