Wykwalifikowani pracownicy pogotowia komputerowego

Parę tygodni temu kupiłam nowy komputer stacjonarny. Na co dzień wykonuję wiele zleceń w domu. Do tego potrzebny mi jest sprawnie działający sprzęt komputerowy. Z zawodu jestem grafikiem. W specjalistycznym programie komputerowym tworzę ilustracje do książek, magazynów oraz broszury reklamowe. Pewnego dnia mój komputer nagle z niewyjaśnionych powodów odmówił posłuszeństwa. Miałam nie lada problem.

Komputerem zajmą się pracownicy z pogotowia komputerowego

pogotowie komputerowe koszalinZ wykształcenia jestem grafikiem komputerowym i mieszkam w Koszalinie. Zlecenia zazwyczaj wykonuję u siebie w domu na własnym sprzęcie. Na co dzień korzystam ze specjalistycznych programów graficznych. Kilka tygodni temu kupiłam nowy komputer, który ma znacznie lepsze parametry. Niestety po jakimś czasie komputer odmówił posłuszeństwa. Po włączeniu na ekranie monitora pojawiały się jedynie kolorowe paski, a potem czarny ekran. Na moje nieszczęście komputer zepsuł się w piątek po południu. Tymczasem w weekend miałam pracować nad nowym i bardzo ważnym projektem. Długo zastanawiałam się, co mam zrobić. W sieci znalazłam namiary na sprawdzone pogotowie komputerowe Koszalin to miasto, w którym nie brakuje tego typu firm zajmujących się naprawą sprzętu elektronicznego. Nie wszystkie jednak serwisy komputerowe są godne polecenia. Na temat pogotowia komputerowego mieszczącego się w centrum Koszalina przeczytałam wiele pozytywnych recenzji. Postanowiłam zadzwonić do serwisu i opisać pokrótce mój problem. Jeszcze tego samego dnia do mojego domu przyjechał technik. Szybko okazało się, że awarii uległa karta graficzna wraz z całą płytą główną. Niestety technik musiał zabrać ze sobą mój komputer. Zdecydowałam się na zakup nowej karty graficznej i płyty głównej. Sprowadzeniem potrzebnych podzespołów zajął się serwis komputerowy. W ciągu zaledwie kilku dni mogłam odebrać komputer. Mimo niedogodności udało mi się skończyć zlecenie na czas.

Pracownicy pogotowia komputerowego szybko zajęli się moim sprzętem. Okazało się, że przepaliła się karta graficzna, a wraz z nią poszła płyta gówna. Konieczne okazało się wymienienie podzespołów. Obawiałam się, że będzie to słono kosztować. Na szczęście pogotowie komputerowe, z którego usług skorzystałam, ma niewygórowane ceny za usługi. Do tego fachowcy szybko uporali się z problemem.