Zlecenie transportu mebli doświadczonemu kierowcy

Mój kuzyn miał głowę do interesów. Zawsze udawało mu się dzięki temu zarobić sporo pieniędzy. Zdecydowanie mi tym imponował i chciałem być taki jak on. Dostałem od niego kilka cennych wskazówek, które miały mi pomóc i oczywiście wszystkie wykorzystałem. Postanowiłem otworzyć własny sklep meblowy, bo miałem namiary na sprawdzonego producenta.

Meble przetransportowane w bezpieczny sposób

transport mebli w GdyniMeble producent oferował w niskich cenach, co dawało mi gwarancję, że na tym interesie sporo zarobię. Od razu zamówiłem dużo mebli, by co miesiąc nie kupować a miałem spory magazyn, który był w stanie wiele pomieścić. Przy tak dużym zamówieniu, które złożyłem, musiałem na własną rękę zorganizować sobie transport i tutaj poprosiłem kuzyna o pomoc, bo miał znajomości. Wiedział jakie firmy realizowały transport mebli w Gdyni a ceny ich usług nie były wysokie. Kuzyn polecił mi swojego znajomego, który pracował w transporcie i specjalizował się tylko w przewożeniu mebli. Dzięki temu miał doświadczenie i mogłem być pewny, że meble do mojego sklepu dojadą w bezpieczny sposób. Wziąłem namiary na tego kierowcę i się z nim skontaktowałem. Kiedy dowiedział się o jaką ilość mebli chodzi, to się zdziwił, bo dawno nie miał do przewiezienia tak dużej ilości mebli. Kierowca dysponował dużym samochodem, którym mógłby przewieść pięć razy tyle mebli, co zamówiłem i zapewnił mnie, że przetransportuje je do mojego sklepu w bezpieczny sposób. Ucieszyłem się, bo udało mi się znaleźć odpowiedzialnego kierowcę a meble do mojego sklepu mają dotrzeć jeszcze przed weekendem. Będę miał czas na przygotowanie sklepu przed pierwszym otwarciem. Kierowcy przekazałem adres, z którego miał odebrać meble i o wszystkim poinformowałem producenta. Umówiłem się z nim, że zapłacę za meble w momencie jak je otrzymam. Musiałem sprawdzić, czy zamówienie jest kompletne. Nie było żadnego problemu w kwestii tych ustaleń.

Kuzyn na początku jeszcze mi trochę pomagał, bo nie miałem doświadczenia a jemu zależało, abym sobie poradził. Sporo kosztów poniosłem otwierając ten sklep i kuzyn nie chciał, bym je stracił. Dobrze, że mogłem na niego zawsze liczyć. To był wspaniały człowiek, którego uwielbiałem. Meble sprzedawały się dobrze, co zapewniało mi stałe zarobki a na tym mi zależało.